İnşaat Güvenlik Filesi Fiyatları

  • 0

İnşaat Güvenlik Filesi Fiyatları

İnşaat Güvenlik Filesi, bir çok ülkede olduğu gibi ülkemizde de zorunlu kılınmış bir İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamasıdır. Yüksek katlı yapıların inşaat aşamasında uygulanması zorunlu olan bu uygulama, çalışılan alanlardan aşağı düşmesi muhtemel çalışanların can sağlığını korumanın yanı sıra aşağıda çalışan kişilerin de yukarıdan düşebilecek olan cisimlere karşı korunmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yüksek maliyetli kazaların yaşanma riskine karşı alınması zorunlu kılınan bu sistem ile yalnızca çalışanlar değil, aynı zamanda iş veren de korunmuş olmaktadır.

Kısa Sürede Montaj ve Uygulama

İş Güvenlik Fileleri İşçi ve İşverenlerin hem can güvenliklerini hem de maddi anlamda karşılaşmaları muhtemel olumsuzlukların yaşanmasından korurken aynı zamanda ekonomik ve uzun süreli kullanım ömrü sunan bir uygulamadır. Kısa sürede kurulumu tamamlanan bu sistem aynı zamanda inşaat yükseldikçe yukarı seviyelere çıkarılarak güvenliğin aynı seviyede sağlanmasına yardımcı olur.

Uzun Süreli Kullanım

Malzeme kalitesi ve kurulum hassasiyetleri bakımından uzun süreli kullanım sunması, aynı zamanda inşaat güvenlik filesi fiyatları bakımından ekonomik olarak da tercih edilmesi gereken bir ürün olduğunun göstergesidir. Sizler de uygun maliyetli ve ekonomik bir İş Güvenliği çözümü sunan Güvenlik Filelerini tercih ederek hem çalışanlarınızı hem de yüksek maliyetlerden korunarak bütçenizi koruyabilirsiniz.

Adres: Ahmet Yesevi Mah. Yesevi Cd. No 74/1 Pendik/İstanbul
Gsm : 05372909356
Tel: 05327097152 & 02163930202
E-Posta: guvenlikagi1@gmail.com


  • 0

İnşaat Güvenliği

İnsanların yaşam alanlarında, yerleşim yerleri merkezlerinde ya da dışarısında satıları hızla artan inşaat noktaları büyük sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. İnşaat alanında yer alan inşaat malzemeleri bulunduğu ortamda bulunan insanlara ve hayvanlara karşı zarar verebilme kapasitesinden dolayı her türlü önlem en ince ayrıntısına kadar alınması gerekir. Bu kapsamda firmamız olumsuz durumların, olumsuz görüntülerin ve kazaların meydana gelmemesi için gerekli olan her türlü tedbiri almaya devam ediyor.

Alınan Tedbirler Kapsamında Değerlendirme
Firmamızın almış olduğu tedbirler ile üst düzey inşaat güvenliği sağlanabilir. Başta işçilerin güvenliği olmak üzere çevrede yaşayan insan ya da hayvanların güvenliğini güvenlik ekipmanları ile sağlamak mümkün hale gelmiştir. Bu kapsamda işçilerin güvenliğini güvenlik halatları ve güvenlik filesi ile sağlamak başlıca alınan tedbirdir. İşçilerin yüksek ya da çukur alanlarda çalışması sırasında herhangi bir şekilde kayması sonrasında düşmesini engelleyen bu güvenlik halatı ve filesi işçilerin hayat garantisi olarak görülür.

Çevresel Güvenlik Tedbirleri
İnşaat alanlarının yerleşim yerlerinin içerisinde olması durumunda istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Her yıl belli bir sayıda insan inşaat alanlarından düşen parçalar yüzünden hayatlarını kaybettikleri firmamız tarafından tespit edilmiştir. Bu tespit sonrasında inşaat alanından herhangi bir şekilde parçaların düşmesi durumunda bunu engellemek için inşaat filesi ile gerekli olan tedbirler alınabilir. İnşaat çevresine çekilen bu inşaat filesi düşecek ya da kayacak her türlü inşaat malzemesini belirli bir noktada tutarak güvenliği sağlar.

İnşaat güvenliği


  • 0

Koruma Ağları

Güvenlik ağı ve sistemleri ile ilgili ürünlerden olan koruma ağları gerekliliklerinizi sizlerde garantili bir şekilde online olarak temin etmek isteyebilirsiniz. Özellikle inşaat aşamasında olan yapılarda bireysel can ve mal güvenliğinin sağlanmasında etkin rol oynayan bu ağları artık kesinlikle kusursuz bir şekilde temin edebileceksiniz. Şayet dış cephede kullanılan bu ağlara dair Türkiye’nin dört bir yanından hızlı şekilde ürün almak istiyorsanız bizimle bunu %100 memnun kalarak yapabileceğiniz sözünü de vermeliyiz.

Alan Perdesi İçin Daima Kaliteli İmalat
Kendi sektörünün yeniliklerini takip eden ve üst düzey teknolojik üretim alanına sahip bizimle ne kadar doğru bir alışveriş süreci yaşayacağınızı da tespit edeceksiniz. Koruma ağları noktasında balkonlarda, raf güvenliği ya da kayak pisti gibi tedbirlerin alınması gereken yerler için kullanacağınız bu malzemeleri satın alabilirsiniz. 12 ay boyunca sizlere dair uyguladığımız kampanyalar, fırsatlar ve avantajlardan da yararlanmaya başlayacaksınız.

Zengin Güvenlik Ağı Çeşitleri
Artık başka bir adrese gerek kalmadan bu zamana kadar pek çok kişinin referansı olmayı başarmış ve bunu hala sürdüren markamızla taçlandırabilirsiniz. Bünyemizde barındırdığımız tüm güvenlik ağlarının kullanım amaçları, ne işe yaradıkları ve genel özellikleri ile ilgili de eksiksiz bir bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini misyon olarak benimsemiş ve bu ilkelerinden hiç bir koşulda ödün vermeyen firmamızla güvenliği kuşku duymadan sağlamanız da cabasıdır. Sipariş ve iletişim için ilgili bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Koruma Ağları

koruma ağları


  • 8

İnşaat Güvenlik Filesi

Kolay ve aynı zamanda hızlı kurulum özelliğine sahip, inşaat sırasında başta çalışanlar ve kullanılan malzemelerin düşme ihtimaline karşı sorunsuz bir güvenlik filesi temin edebilirsiniz. Bunun için zengin içeriğimiz, farklı kalınlıklarda üretilen ağlarımız ve özel projelere kısa zaman diliminde verdiğimiz yanıtlarımız ile bizim ne denli başarılı bir marka olduğumuzu da keşfedebilirsiniz. Her daim uluslararası kalite standartlarına sahip ve belgeli bir şekilde satışını yaptığımız inşaat güvenlik filesi ürün yelpazemiz ile sizleri de memnun kılacağımız sözünü vermek isteriz.

Tehdit Olan Alanları Korumak Artık Kolay
Ekonomik olması yönünden de sizi tatmin edecek inşaat güvenlik filesi kesinlikle sorunlara karşı alacağınız öncü tedbirlerden olmaktadır. Bunun için her zaman sizi yarı yolda bırakmayacak bir file satın almaya imtina etmelisiniz. Ancak bu şekilde inşaat alanlarınızda maksimum güvenliği sağlayacak ve çalışanların canını en iyi şekilde muhafaza edebileceksiniz. Bu süreye kadar ülke genelinde projelerinin altında imzamızın bulunduğu referans listemizi de görebilir ve bizi seçmenizin neden gerekli olduğu yanıtını öğrenebilirsiniz.

İnşaat Güvenlik Ağı Üretiminde Rakipsiziz
Her zaman müşterilerimizin istek ve beklentilerine karşılık verecek üretim kapasitesine de sahip olmaktayız. İnşaat güvenlik ağı siparişleriniz ve size 12 ay boyunca yaptığımız sürpriz kampanyalarımız için de hemen arayabilirsiniz. Sektörün dinamiği ve pusulası olmaya devam eden firmamız, siz ziyaretçilerimizi de fazlası ile mutlu kılacak ve her şeyin yolunda gitmesinde başrol oynayacaktır.

güvenlik filesi

güvenlik filesi ve ağı

inşaat güvenlik filesi

 

Güvenlik filesi