İnşaat Güvenliği

  • 0

İnşaat Güvenliği

İnsanların yaşam alanlarında, yerleşim yerleri merkezlerinde ya da dışarısında satıları hızla artan inşaat noktaları büyük sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. İnşaat alanında yer alan inşaat malzemeleri bulunduğu ortamda bulunan insanlara ve hayvanlara karşı zarar verebilme kapasitesinden dolayı her türlü önlem en ince ayrıntısına kadar alınması gerekir. Bu kapsamda firmamız olumsuz durumların, olumsuz görüntülerin ve kazaların meydana gelmemesi için gerekli olan her türlü tedbiri almaya devam ediyor.

Alınan Tedbirler Kapsamında Değerlendirme
Firmamızın almış olduğu tedbirler ile üst düzey inşaat güvenliği sağlanabilir. Başta işçilerin güvenliği olmak üzere çevrede yaşayan insan ya da hayvanların güvenliğini güvenlik ekipmanları ile sağlamak mümkün hale gelmiştir. Bu kapsamda işçilerin güvenliğini güvenlik halatları ve güvenlik filesi ile sağlamak başlıca alınan tedbirdir. İşçilerin yüksek ya da çukur alanlarda çalışması sırasında herhangi bir şekilde kayması sonrasında düşmesini engelleyen bu güvenlik halatı ve filesi işçilerin hayat garantisi olarak görülür.

Çevresel Güvenlik Tedbirleri
İnşaat alanlarının yerleşim yerlerinin içerisinde olması durumunda istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Her yıl belli bir sayıda insan inşaat alanlarından düşen parçalar yüzünden hayatlarını kaybettikleri firmamız tarafından tespit edilmiştir. Bu tespit sonrasında inşaat alanından herhangi bir şekilde parçaların düşmesi durumunda bunu engellemek için inşaat filesi ile gerekli olan tedbirler alınabilir. İnşaat çevresine çekilen bu inşaat filesi düşecek ya da kayacak her türlü inşaat malzemesini belirli bir noktada tutarak güvenliği sağlar.

İnşaat güvenliği


  • 0
güvenlik ağı firması

Şantiye Güvenlik Filesi

Yeni inşaat sahalarında çalışanların güvenliğini sağlamak son derece önemlidir. Özellikle yapıların oluşumu sırasında meydana gelen apartman ya da asansör boşlukları, camlarla ilgili korumalar, kazılmış olan çukurların etrafında şantiye güvenlik filesi kullanmak kesinlikle gereklidir. Firmamız, sizin kullanım alanınız ve ihtiyacınıza göre farklı ip kalınlıkları ile üretim yapmakta ve özel ebatlarda imalat yapmaktadır. Bir diğer kullanım amacı ise olası inşaat malzemelerinin düşmesine karşı aşağı da çalışan muhtemel kişilerin hayatlarını kurtarmaktır. Bu yüzden temin edeceğiniz şantiye güvenlik filesi her bakımdan dayanıklı, güvenilir ve garantili olmalıdır.

Güneş Işıklarına Karşı Dayanıklı
UV içeriği ile imal edilmiş ve aşırı sıcaklarda hiç bir şekilde esnemeye neden olmayacak güvenlik filesi modellerine de bakabilirsiniz. İnşaat alanında bir diğer değer kattığımız konunun görüntü kirliliğinin önüne geçmek olacağını da ifade edebiliriz. Böylece çevreye karşı duyarlı ve her yönden tatmin edici bir şantiye güvenlik filesi satın almayı da başaracaksınız.

Türkiye’nin Her Yerine Hizmet Seçeneği
Hem prestiji yüksek proje desteği almak hem de kendinizi değerli hissettiğiniz bir müşteri olmak için ne gerekiyorsa yapmaktayız. Bu zamana kadar sayısız mutlu müşteri referansına sahip olan adresimiz, artık sizin içinde en özel üretim ve satış katkısını da sağlayacaktır. Bilgi ve detaylı şantiye güvenlik filesi sorularınız içinde gün boyunca sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Kampanyalar ve indirimler için daima bizi seçin, rahat edin.


  • 1

Düşme Durdurma Sistemi

İnşaat çalışmalarında çalışanların can güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Olası sorunlar, malzeme düşmesi ve tehlike içeren yerlerde bu koşulların en mükemmel bir şekilde sağlanması düşme durdurma sistemi ile mümkündür. Eğer sizlerde kurumsal olarak bu yönde bir ürün satın almak için dijital platformda seçkin bir yer arıyorsanız hemen firmamız ile adım atabilir ve hepsi birbirinden kaliteli seçeneklerimizle eksiklerinizi giderebilirsiniz. Kesinlikle sadece çalışanların düşmeye dair önlemlerini almakla kalmayan, beraberinde üst kattan düşmesi muhtemel parçaların önüne geçmek anlamında da durdurma sistemlerini kullanmanız gerektiğini biliniz.

En Elit Projeler Bir Tık Uzağınızda
Kullanacağınız yer ile ilgili eğer dilerseniz profesyonel çalışanlarımız ile keşif ve proje geliştirme çabaları yaptığımızı da ifade etmeliyiz. Aynı zamanda düşme durdurma sistemi hakkında sizin aklınızda soru işareti olan bütün teknik bilgiler içinde yanıtları web sitemiz de bulabilirsiniz. Böylece doğru, garantili ve sizin için hiç bir sorun teşkil etmeyecek bir sistemi satın almayı da başaracaksınız. Bizi tercih edecek olan müşterilerimiz referanslarımıza da göz atarak daha doğru bir fikir almanın ayrıcalığını da yaşayabilirler.

Teklif ve Sipariş İçin Hemen Arayınız
Kısa sürede üretim ve hızlı teslimat garantisini de sunan adresimizin aynı zamanda sizlere özel teklifler sunmaya devam ettiğinin de altını çizmeliyiz. Aynı zamanda ödeme hususunda da dilerseniz kredi kartlarınıza taksitli bir şekilde tutarlarınızı ödeyebilir ve bütçenizi sarsmamış olabilirsiniz.

düşme durdurma sistemi

düşme durdurma sistemi

düşme durdurma sistemi


  • 0

İskele Koruma Filesi

Her geçen gün sayıları hızla artan inşaat alanları hem çevrede yaşayan insanlara hem de yoldan geçen vatandaşlara tehdit olarak ortaya çıkar. Bu tehditlerin ortadan kaldırılması amacıyla firmamızın üretmiş olduğu iskele koruma filesi temin edilerek gerekli olan güvenlik önlemleri alınabilir. Satışı yapılan bu ürün ile birlikte meydana gelebilecek üzücü kazaların önüne rahatlıkla geçilebilir. Özellikle ürün kalitesi ile birlikte inşaat alanında istenmeyen olayların yaşanmasına engel olunabilir.

Kurumsal Bir Firmanın Güvenlik Yöntemleri
İş kazası yada iş kazasına bağlı olmak üzere her yıl onlarca insan yaralanmakta veya ölüm ile sonuçlanan kazanlara uğrayabildiği tespit edilmiştir. Bu gibi sorunların genelde inşaattan düşme yada inşaat alanından kopan parçaların insanların yada işçilerin vücutlarına isabet etmesi neticesinde kaynaklandığı incelenen olaylardan tespit edilmiştir. Bu istenmeyen olayların yaşanmaması için firmamız iskele koruma filesi satışı yapmaya başlamıştır. Söz konusu inşaat fileleri inşaat alanının etrafında bir koruma kalkanı oluşturarak meydana gelebilecek her türlü kazadan yayaları korur. Bununla birlikte inşaat alanında çalışan işçilerinde başlarına herhangi bir malzeme düşmemesi için inşaat filesi muazzam bir görev üstlenir.

İnşaat Filesi Genel Özellikleri
Firmamızda satışı yapılan inşaat fileleri tamamen polipropilenden üretilerek satışa sunulmuştur. Bununla birlikte file güneş karşısında herhangi bir bozulmaya uğramayarak uzun süre boyunca üstlendiği görevi devam ettirir. Güneş yada yağmur kesinlikle fileye zarar vermez. En önemli avantajlarından birisi ise inşaat alanında oluşan kötü görüntüyü kamufle ederek dış ortamdan hoş bir görüntüye sebebiyet vermesidir. Firmamız ürün kalitesi ile birlikte çevre kalitesine de son derece önem verir.

iskele koruma filesi


  • 4

İnşaat Güvenlik Ağı

Güvenlik hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız inşaat güvenliği alanında sunmuş olduğu imkanlar ile gelen talepleri karşılamaya devam ediyor. İnşaat güvenliği başta inşaat işçileri olmak üzere her türlü canlının yaşamını garanti altına almak için başvurulan yöntemlerden birisidir. Özellikle bunlar içerisinde yer alan inşaat güvenlik ağı işçilerin hayatlarını korumaya alan bir tedbir olarak başvurulan en önemli güvenlik uygulamasıdır.

Güvenlik Ağının Avantajları
Genelde yüksek noktalara varan inşaatlarda kayma ya da düşmeye bağlı olarak işçiler yaşamlarını kaybedebilir. Bu üzücü olayların meydana gelmesi noktasında alınan tedbirler hayati olarak önem taşır. Alınan tedbirlerin yüksek olması inşaat işçilerin hayatlarını daha fazla önemsenmesi ile ortaya çıkar. Güvenlik ağı ise işçilerin düşmeleri durumunda onları koruyan ve zemine çakılmalarını önleyen bir sistemdir.

Uygulanan Noktalar
İnşaat alanlarında firmamız tarafından satışı yapılan ve üst kalite ürünler olarak bilinen inşaat güvenlik ağı yerleştirilir. Genelde inşaat alanlarında yer alan kör noktalar başta olmak üzere merdiven boşlukları, asansör boşlukları, cephesel riskler, galeri boşlukları, yatay ve dikey yaşam hattı başta olmak üzere çeşitli noktalarda bu inşaat güvenlik ağı kullanılır. Tercih edilen noktalarda alınan tedbirler sayesinde hem işçiler hem de diğer canlılar için gerekli olan tedbirler firmamız vasıtası ile alınır.
Kurumsal Hizmet
Alanında kaliteli hizmet sunan firmamız her zaman iş ve işçinin güvenliği için gerekli olan her türlü malzemeyi temin etmesi ile ön plana çıkar.

 

güvenlik filesi ve ağı

güvenlik filesi

güvenlik ağı