İskele Koruma Filesi

  • 0

İskele Koruma Filesi

Bir inşaat için en önemli olaylardan biri iş yerinin güvenliği ve çalışan personelin can güvenliğidir. İnşaatlar için üretilen iskele koruma filesi Yapı Denetimin ve İş yeri Güvenliği yasa gereği Belediye mevzuatında olan iskele koruma filesi zorunlu bir üründür.

İskele Koruma Filesi Özellikleri Nasıl Olmalıdır

İnşaatlarda dış yapı mantolama, boyama, ısı yalıtım gibi çalışmalarda binanın dışına kurulan iskele koruma filesi iskeleden inşaat alanına düşebilecek taş, curuf, moloz gibi malzemenin düşmesini önleyerek hem çalışan personeli hem da çevrede bulunan insanları olabilecek tehlikelerden korur. Delikli olduğu içinde içerde çalışan personelin hava almasını ve rahat çalışmasını sağlar.

İskele Koruma Filesinin Faydaları

İskele çevresinin tamamını sararak çevreyi ve inşaat alanını güven altına alır, Temiz bir görüntü oluşturacağı için görüntü kirliliğini önler, Rüzgarın verebileceği zararı hafifletir, Hava sirkülasyonu sağlar ve en önemlisi olabilecek tehlikeyi asgariye düşürür. İskele koruma filesi tercihi daha çok can güvenliği ile ilgili olduğu için sağlam malzemelerden yapılmış olması, sertifikalı ve TSE belgeli olması tercihlerde doğru seçim olacaktır.

Adres: Ahmet Yesevi Mah. Yesevi Cd. No 74/1 Pendik/İstanbul
Gsm : 05372909356
Tel: 05327097152 & 02163930202
E-Posta: guvenlikagi1@gmail.com


  • 1

Düşme Durdurma Sistemi

İnşaat çalışmalarında çalışanların can güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Olası sorunlar, malzeme düşmesi ve tehlike içeren yerlerde bu koşulların en mükemmel bir şekilde sağlanması düşme durdurma sistemi ile mümkündür. Eğer sizlerde kurumsal olarak bu yönde bir ürün satın almak için dijital platformda seçkin bir yer arıyorsanız hemen firmamız ile adım atabilir ve hepsi birbirinden kaliteli seçeneklerimizle eksiklerinizi giderebilirsiniz. Kesinlikle sadece çalışanların düşmeye dair önlemlerini almakla kalmayan, beraberinde üst kattan düşmesi muhtemel parçaların önüne geçmek anlamında da durdurma sistemlerini kullanmanız gerektiğini biliniz.

En Elit Projeler Bir Tık Uzağınızda
Kullanacağınız yer ile ilgili eğer dilerseniz profesyonel çalışanlarımız ile keşif ve proje geliştirme çabaları yaptığımızı da ifade etmeliyiz. Aynı zamanda düşme durdurma sistemi hakkında sizin aklınızda soru işareti olan bütün teknik bilgiler içinde yanıtları web sitemiz de bulabilirsiniz. Böylece doğru, garantili ve sizin için hiç bir sorun teşkil etmeyecek bir sistemi satın almayı da başaracaksınız. Bizi tercih edecek olan müşterilerimiz referanslarımıza da göz atarak daha doğru bir fikir almanın ayrıcalığını da yaşayabilirler.

Teklif ve Sipariş İçin Hemen Arayınız
Kısa sürede üretim ve hızlı teslimat garantisini de sunan adresimizin aynı zamanda sizlere özel teklifler sunmaya devam ettiğinin de altını çizmeliyiz. Aynı zamanda ödeme hususunda da dilerseniz kredi kartlarınıza taksitli bir şekilde tutarlarınızı ödeyebilir ve bütçenizi sarsmamış olabilirsiniz.

düşme durdurma sistemi

düşme durdurma sistemi

düşme durdurma sistemi