İskele Koruma Filesi

  • 0

İskele Koruma Filesi

Bir inşaat için en önemli olaylardan biri iş yerinin güvenliği ve çalışan personelin can güvenliğidir. İnşaatlar için üretilen iskele koruma filesi Yapı Denetimin ve İş yeri Güvenliği yasa gereği Belediye mevzuatında olan iskele koruma filesi zorunlu bir üründür.

İskele Koruma Filesi Özellikleri Nasıl Olmalıdır

İnşaatlarda dış yapı mantolama, boyama, ısı yalıtım gibi çalışmalarda binanın dışına kurulan iskele koruma filesi iskeleden inşaat alanına düşebilecek taş, curuf, moloz gibi malzemenin düşmesini önleyerek hem çalışan personeli hem da çevrede bulunan insanları olabilecek tehlikelerden korur. Delikli olduğu içinde içerde çalışan personelin hava almasını ve rahat çalışmasını sağlar.

İskele Koruma Filesinin Faydaları

İskele çevresinin tamamını sararak çevreyi ve inşaat alanını güven altına alır, Temiz bir görüntü oluşturacağı için görüntü kirliliğini önler, Rüzgarın verebileceği zararı hafifletir, Hava sirkülasyonu sağlar ve en önemlisi olabilecek tehlikeyi asgariye düşürür. İskele koruma filesi tercihi daha çok can güvenliği ile ilgili olduğu için sağlam malzemelerden yapılmış olması, sertifikalı ve TSE belgeli olması tercihlerde doğru seçim olacaktır.

Adres: Ahmet Yesevi Mah. Yesevi Cd. No 74/1 Pendik/İstanbul
Gsm : 05372909356
Tel: 05327097152 & 02163930202
E-Posta: guvenlikagi1@gmail.com


  • 0

Koruma Ağları

Güvenlik ağı ve sistemleri ile ilgili ürünlerden olan koruma ağları gerekliliklerinizi sizlerde garantili bir şekilde online olarak temin etmek isteyebilirsiniz. Özellikle inşaat aşamasında olan yapılarda bireysel can ve mal güvenliğinin sağlanmasında etkin rol oynayan bu ağları artık kesinlikle kusursuz bir şekilde temin edebileceksiniz. Şayet dış cephede kullanılan bu ağlara dair Türkiye’nin dört bir yanından hızlı şekilde ürün almak istiyorsanız bizimle bunu %100 memnun kalarak yapabileceğiniz sözünü de vermeliyiz.

Alan Perdesi İçin Daima Kaliteli İmalat
Kendi sektörünün yeniliklerini takip eden ve üst düzey teknolojik üretim alanına sahip bizimle ne kadar doğru bir alışveriş süreci yaşayacağınızı da tespit edeceksiniz. Koruma ağları noktasında balkonlarda, raf güvenliği ya da kayak pisti gibi tedbirlerin alınması gereken yerler için kullanacağınız bu malzemeleri satın alabilirsiniz. 12 ay boyunca sizlere dair uyguladığımız kampanyalar, fırsatlar ve avantajlardan da yararlanmaya başlayacaksınız.

Zengin Güvenlik Ağı Çeşitleri
Artık başka bir adrese gerek kalmadan bu zamana kadar pek çok kişinin referansı olmayı başarmış ve bunu hala sürdüren markamızla taçlandırabilirsiniz. Bünyemizde barındırdığımız tüm güvenlik ağlarının kullanım amaçları, ne işe yaradıkları ve genel özellikleri ile ilgili de eksiksiz bir bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini misyon olarak benimsemiş ve bu ilkelerinden hiç bir koşulda ödün vermeyen firmamızla güvenliği kuşku duymadan sağlamanız da cabasıdır. Sipariş ve iletişim için ilgili bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Koruma Ağları

koruma ağları