Şantiye Güvenlik Filesi

  • 0
güvenlik ağı firması

Şantiye Güvenlik Filesi

Yeni inşaat sahalarında çalışanların güvenliğini sağlamak son derece önemlidir. Özellikle yapıların oluşumu sırasında meydana gelen apartman ya da asansör boşlukları, camlarla ilgili korumalar, kazılmış olan çukurların etrafında şantiye güvenlik filesi kullanmak kesinlikle gereklidir. Firmamız, sizin kullanım alanınız ve ihtiyacınıza göre farklı ip kalınlıkları ile üretim yapmakta ve özel ebatlarda imalat yapmaktadır. Bir diğer kullanım amacı ise olası inşaat malzemelerinin düşmesine karşı aşağı da çalışan muhtemel kişilerin hayatlarını kurtarmaktır. Bu yüzden temin edeceğiniz şantiye güvenlik filesi her bakımdan dayanıklı, güvenilir ve garantili olmalıdır.

Güneş Işıklarına Karşı Dayanıklı
UV içeriği ile imal edilmiş ve aşırı sıcaklarda hiç bir şekilde esnemeye neden olmayacak güvenlik filesi modellerine de bakabilirsiniz. İnşaat alanında bir diğer değer kattığımız konunun görüntü kirliliğinin önüne geçmek olacağını da ifade edebiliriz. Böylece çevreye karşı duyarlı ve her yönden tatmin edici bir şantiye güvenlik filesi satın almayı da başaracaksınız.

Türkiye’nin Her Yerine Hizmet Seçeneği
Hem prestiji yüksek proje desteği almak hem de kendinizi değerli hissettiğiniz bir müşteri olmak için ne gerekiyorsa yapmaktayız. Bu zamana kadar sayısız mutlu müşteri referansına sahip olan adresimiz, artık sizin içinde en özel üretim ve satış katkısını da sağlayacaktır. Bilgi ve detaylı şantiye güvenlik filesi sorularınız içinde gün boyunca sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Kampanyalar ve indirimler için daima bizi seçin, rahat edin.


  • 0

İskele Koruma Filesi

Her geçen gün sayıları hızla artan inşaat alanları hem çevrede yaşayan insanlara hem de yoldan geçen vatandaşlara tehdit olarak ortaya çıkar. Bu tehditlerin ortadan kaldırılması amacıyla firmamızın üretmiş olduğu iskele koruma filesi temin edilerek gerekli olan güvenlik önlemleri alınabilir. Satışı yapılan bu ürün ile birlikte meydana gelebilecek üzücü kazaların önüne rahatlıkla geçilebilir. Özellikle ürün kalitesi ile birlikte inşaat alanında istenmeyen olayların yaşanmasına engel olunabilir.

Kurumsal Bir Firmanın Güvenlik Yöntemleri
İş kazası yada iş kazasına bağlı olmak üzere her yıl onlarca insan yaralanmakta veya ölüm ile sonuçlanan kazanlara uğrayabildiği tespit edilmiştir. Bu gibi sorunların genelde inşaattan düşme yada inşaat alanından kopan parçaların insanların yada işçilerin vücutlarına isabet etmesi neticesinde kaynaklandığı incelenen olaylardan tespit edilmiştir. Bu istenmeyen olayların yaşanmaması için firmamız iskele koruma filesi satışı yapmaya başlamıştır. Söz konusu inşaat fileleri inşaat alanının etrafında bir koruma kalkanı oluşturarak meydana gelebilecek her türlü kazadan yayaları korur. Bununla birlikte inşaat alanında çalışan işçilerinde başlarına herhangi bir malzeme düşmemesi için inşaat filesi muazzam bir görev üstlenir.

İnşaat Filesi Genel Özellikleri
Firmamızda satışı yapılan inşaat fileleri tamamen polipropilenden üretilerek satışa sunulmuştur. Bununla birlikte file güneş karşısında herhangi bir bozulmaya uğramayarak uzun süre boyunca üstlendiği görevi devam ettirir. Güneş yada yağmur kesinlikle fileye zarar vermez. En önemli avantajlarından birisi ise inşaat alanında oluşan kötü görüntüyü kamufle ederek dış ortamdan hoş bir görüntüye sebebiyet vermesidir. Firmamız ürün kalitesi ile birlikte çevre kalitesine de son derece önem verir.

iskele koruma filesi