Güvenlik Ağı Montajı

  • 0

Güvenlik Ağı Montajı

Güvenlik ağları genel olarak inşaat alanlarının korunması için yeni yapılan ya da yapılacak binaların, cam korumaları, kazılan çukurların etrafları, asansör boşlukları ya da çalışan işçilerin güvenlikleri için kullanılan ağlardır. Firmamız tarafından üretilen ve güvenlik ağı montajı gerçekleştirilen güvenlik ağlarının ip kalınlıkları değerli müşterilerimizin istekleri çerçevesinde istenilen ebatlarda örülebilir ve istenilen şekilde montajı gerçekleştirilir.

güvenlik ağı

Güvenlik Ağının İşlevi

Güvenlik ağı her inşaat talanında olması gereken en önemli unsurlardan bir tanesidir. Güvenlik ağları sayesinde birçok can kurtulur. Güvenlik ağı montajı oldukça titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Ustalarımız gerekli hassasiyeti göstererek hiç bir hataya mahal vermeden montajı gerçekleştirmektedir.

Güvenlik Ağları Neden Önemlidir?

Güvenlik ağlarının en çok kullanım amacı inşaatta oluşabilecek kazaları önlemektedir. Özellikle düşmelere karşı alınabilecek en önemli önlem güvenlik ağıdır. güvenlik ağı montajı düzgün gerçekleşmemesi olası kazalara neden olabileceğinden montajı da üretimi kadar önemlidir. Firmamız hem üretim hem montaj konusunda yılların verdiği tecrübe ile başarılı işlere imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir.

Adres: Ahmet Yesevi Mah. Yesevi Cd. No 74/1 Pendik/İstanbul
Gsm : 05372909356
Tel: 05327097152 & 02163930202
E-Posta: guvenlikagi1@gmail.com


Müşteri Yorumları