Güvenlik Filesi

  • 0

Güvenlik Filesi

İş Güvenlik Filesi

İş güvenlik filesi hemen hemen her alanda daha güvenli ve daha yüksek performanslı bir iş kabiliyeti gösterebilmek açısından son derece elzem olan bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Bu duruma gösterilen önem geçtiğimiz yıllara oranla, üzerinde titizlikle durulan bir konu haline gelmiştir. Kullanılan yerlerde pek çok yaşamı güvence altına alarak çalışmanın bilincini sorumluluk altına almaktayız.

İş Güvenlik Filesi Nedir? Ne İşe Yarar?

İş güvenlik filesi inşaat gibi pek çok alanda dış cephelerden ya da yüksekten aşağıya düşme ihtimali göz önünde bulundurularak tutmaya dayalı bir biçimde üretilir. İnşaatlardan kalıp tahtalarının, demir parçalarının ya da diğer bir malzemenin aşağıya düşmesini binanın dışına entegre edilen ağlar sayesinde engel olur. Kısacası ihtimaller dahilinde ölümcül yaralanmaların önüne geçmek amacı ile üretilmiş bir emniyet ağı sistemidir.

Nasıl Uygulanır?

Belirli bir kalınlıkta ve uzunlukta olan profil borulardan yardım alınarak, iş güvenlik filesi bir alt kısmında olacak bir biçimde çelik katlara monte edilir. Herhangi bir kaza ihtimaline karşın tüm tedbirler alınır. Ve sistem daha dayanıklı bir hale getirilir.

 


Müşteri Yorumları