Hakkımızda

İş sektörleri arasında yer alan ve yüksek risk içerisinde bulunan işler için firmamız uzman ve profesyonel ekip ile mevcut yüksek iş risklerini en alt düzeye indiriyoruz. Sektörde 2015 yılından itibaren tamamen kurumsal bir mantık ile her türlü talepleri karşılamaya ve yüksek müşteri memnuniyeti ile işlemlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda firmamız güvenlik ağı ve güvenlik filesi olarak bilinen ve yüksek risk unsuru meydana gelen işletmelerde her türlü güvenlik önlemlerini alıyoruz.

Sağlamİş Kurumsal Yapı İle Hizmetinizde

Genelde inşaat, demir döküm veya limanlarda yaşanan iş kazaları neticesinde her yıl yüzlerce insan hayatını kaybediyor. Bu gibi sorunların ve olumsuz durumların meydana gelmesi ile birlikte bu alanda her türlü güvenlik tedbirlerini tasarlayan ve satışını yapan firmamız ile iletişime geçilmesi doğru bir karar olur. Özellikle üretilmiş olan güvenlik ağı ile işçiler riskli olan bir noktada çalışırken kendisini son derece güvenli hisseder. Herhangi bir şekilde olumsuz bir durum olması durumunda güvenlik ağı tedbir gereği işçilerin kaymasını ya da dengesini kaybettikten sonra can güvenliğini korumaya yönelik kapsayıcı bir görev üstlenir.

File İle Güvenlik Sağlanması

Firmamızın kurulsa yapısı ile hazırlamış olduğu güvenlik filesi ile işçilerin özellikle yüksek bir noktada çalışması sırasında yaşayabilecekleri her türlü sorun ve iş riskinin önüne geçmeyi hedefler. Dengesini kaybeden ya da ayağı kayan tüm işçiler güvenlik filesi sayesinde herhangi bir yaralama geçirmeden güvenli bir şekilde yere iner.

düşme durdurma sistemi

 

İnşaat güvenliği

Koruma Ağları

güvenlik ağı firması

güvenlik ağı firması