İnşaat Emniyet Filesi

  • 0

İnşaat Emniyet Filesi

İnşaatlar güvenlik konusunda en fazla tedbir alınması gereken mekânlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Alınabilecek en faydalı önlemler arasında inşaat emniyet filesi kullanımı gelmektedir. Firmamız sayesinde inşaat alanında kullanılacak her türlü emniyet filesi kaliteli ve güvenli bir şekilde tedarik edilebilmektedir.

Emniyet Filesinin Koruyabilmesi İçin Kaliteli Malzemeden Üretilmesi Gerekmektedir

Kullanılacak emniyet filesinin ipinin dayanıklı malzemeden imal edilmesi gerekmektedir. Özellikle sıcak havalara ve kullanıma bağlı olarak yaşanabilecek yıpranmalara, dayanabilecek kalitedeki malzemeler tercih edilmektedir. ​​​​​Ayrıca firmamızın tedarik ettiği emniyet fileleri gerekli kontrolleri yapılmış sertifikalı iplerden üretilmektedir.

İnşaat Emniyet Filelerinin Koruma Alanları

İnşaat alanlarında can güvenliği için kullanılan emniyet fileleri aynı zamanda çalışılırken zemine düşebilecek malzemeleri de engellemektedir. İnşaat emniyet fileleri yapılan inşaatların asansör boşluklarına yada açılan çukurların üzerine ve daha birçok önlem almak istenilen yerde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. İnşaat alanlarının ve kullanılacak bölümlerin büyüklüğüne göre farklı ebatlarda hazırlanabilmektedir. Kullanılacak filenin ebatlarının yanı sıra ip kalınlığı da sipariş isteklerine bağlı olarak değişik ölçülerde hazırlanabilmektedir.


Müşteri Yorumları